Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Vonkajšia osviežujúca roleta, parozábrana - 10 metrov

€ 21.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 16 apríl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

✔ Vonkajšiu teplotu môžeme znížiť až o 10 °C
✔ Efektívne riešenie pre letnú vlnu horúčav
✔ Rozsah približne 2-3 metre, môže byť inštalovaný vo dvoroch, záhradách, terasách, dokonca aj na balkóne bytových domov, bytových domov

Je tu vlna horúčav, ktorú sa každý snaží prežiť v chládku, ale nepríjemné je, že by ste konečne mohli byť vonku a užívať si slobodu záhrady, balkóna alebo terasy, ale musíte zostať doma, zavretí, pretože funguje klimatizácia.

Teraz však existuje pekné riešenie, ktoré zabezpečí účinné chladenie kdekoľvek ho nainštalujete!

Toto osviežujúce oknodĺžka 10 metrov, ktoré vám pomôžuznížiť teplotu až o 10 °C v oblasti, ktorá ponúka príjemný pobyt kedykoľvek počas dňa.

Už roky sa používa na verejných priestranstvách, festivaloch a podujatiach a všade má veľký úspech. Teraz je konečne k dispozícii aj na domáce použitie.

Používanie stránkyúsporný, spotrebuje len 2 litre vody za hodinu na jednu trysku. Jeho dosah je približne 2-3 metre. Môže byť namontovaný nav záhrade, na terasách, dokonca aj na balkónoch bytov alebo bytových domov. Poskytuje nielen príjemný chladivý pocit, ale aj viaže prach vo vzduchu. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a v prípade potreby sa dá rozšíriť.

Súprava parapetov s dĺžkou 10 metrov má certifikát CE a spĺňa všetky predpisy EÚ. Možno ju namontovať na akýkoľvek štandardný vodovodný kohútik a vyžaduje tlak vody 2 bary.

Vlastnosti:
  • Spotreba: 2 l/hod. na trysku
  • Dĺžka potrubia: 10 m
  • Bezhlučná prevádzka
Obsah balenia
  • 10 m dlhá gumová rúrka
  • prípojka záhradného vodovodného kohútika
  • 10 trysiek s konektormi
  • 10 rýchloupínacích prvkov na upevnenie

Video o tom, ako výrobok funguje:

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!