Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Tvorba odtlačkov rúk a nôh pre bábätká bez použitia farbív

€ 5.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 17 apríl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Tvorba odtlačkov rúk a nôh pre bábätká bez použitia farbív

Pomocou tmavého atramentu vytvorte dokonale detailnú potlač drobných dlaní alebo chodidiel vášho dieťatka.Na bielej karte zostane odtlačok malej dlane alebo stopy dieťaťa, zatiaľ čo dieťa zostane úplne čisté! Vynikajúca kvalita výrobku a veľmi jednoduché používanie zaručujú dokonalú a trvalú pamäť.

Ak chcete vytvoriť odtlačok, uistite sa, že atrament je na bielej karte, ktorá je k dispozícii, otočený smerom nadol, a potom pritlačte ruku alebo nohu dieťaťa na atramentovú podložku. Nechajte zaschnúť.Atrament sa dá použiť na viacnásobné odtlačky. Na obyčajný papier a kartón možno vytlačiť viacero výtlačkov.

Odtlačok je univerzálny, možno ho použiť na odtlačky detí, ako aj na odtlačky labiek domácich zvierat - mačiek, psov, hlodavcov. Atramentové karty sú vhodné pre ruky/nohy/tlapy so šírkou do 5,7 cm a výškou do 9,9 cm. Odtlačok vašich blízkych bude spomienkou na celý život!

Vlastnosti:

  • Farba atramentu: čierna
  • Rozmery odrazovej plochy: 5,7 × 9,9 cm
  • Celková veľkosť: 8 × 12,5 cm
  • Hmotnosť: 28 g

Obsah balenia:

  • 1 čistý dotykový atramentový vankúšik
  • 2 karty s potlačou

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!