Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Škrabadlo, nábytok pre mačky so závesnou hracou myšou, béžová farba

€ 31.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 17 apríl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Škrabadlo, nábytok pre mačky so závesnou hracou myšou, béžová farba

Škrabadlo poskytuje mačke nielen relax a zábavu, ale zohráva aj dôležitú úlohu pri brúsení pazúrikov, čo je pre ne veľmi dôležité, a pomáha chrániť nábytok, koberce a iné čalúnené povrchy v domácnosti pred poškriabaním. Jeho dizajn v tvare písmena S nielenže zväčšuje dostupnú plochu, ale poskytuje mačkám aj príjemnú plochu na hranie, takže je pre ne jednoduché a bezpečné liezť a hrať sa. Je zavesená v najvyššom bode pomocou pružnej šnúry,hrkálka, plyšová myš visí dole, čo je ideálne na hranie a rozvíjanie inštinktov mačiatka. Všetky časti škrabadla sú potiahnuté, základňa a okraje panelu v tvare písmena S sú potiahnuté mäkkým plyšom, stred panelu v tvare písmena S je husto tkaný,je pokrytá odolným materiálom, zatiaľ čo stĺp je pokrytý pevne zvinutým sisalovým lanom.

Nábytok pre mačky je stabilný na svojej štvorcovej základni a možno ho rýchlo a jednoducho zmontovať pomocou potrebných skrutiek a imbusového kľúča, ktoré sú súčasťou výrobku.

Veľkosť: 36 x 32 x 37,5 cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!