Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.
Štítky produktu:
faucet

Prietokový ohrievač vody s LED displejom s výkonom 3 kW a vertikálnym pripojením

€ 53.90
€ 22.90
Zľava: 58%
Dostupné voľby:
Predĺženie záruky:
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 16 júl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: (4)

Popis:

Prietokový ohrievač vody s LED displejom s výkonom 3 kW a vertikálnym spodným pripojením 

✔ Otočná, vďaka čomu je ideálna pre jedno- alebo dvojité umývadlá

✔ 60 °C vody dosiahnete za pár sekúnd ✔ Zabudovaný LED displej indikuje prevádzku

✔ Poskytuje rýchle riešenie tam, kde nie je prívod teplej vody

Batéria s ohrievačom vody môže poskytnúť rýchle a cenovo výhodné riešenie v miestnostiach, garážach, skladoch, rekreačných domoch, kde nie je zabezpečená dodávka teplej vody. Teplotu vody je možné regulovať pomocou ovládacej páky. Spotrebič ohrieva vodu počas prietoku, v ktorom je možné nastaviť teplotu až do 60 °C. To uľahčuje inštaláciu kotla alebo pripojenie plynu. Zvládnete to jednoducho, nevyžaduje si to odborníka, musí sa namontovať na miesto kohútika, potom už stačí len zásuvka, do ktorej pripojíte ohrievač vody. Môže byť ideálnou voľbou pre garáže, chaty, rekreačné domy, kôlne, letné kuchyne, ale využijete ho aj v kuchyni či kúpeľni.

Hlavné charakteristiky:

  • Výkon: 3 kW
  • Ohrev vody: 1,5-2L / min
  • Dĺžka kábla: cca 90 cm
  • možnosť otáčania o 360°

Pozor! Produkt môže vždy inštalovať kvalifikovaný technik, ktorý dbá na zaistenie správneho tlaku, v prípade potreby pomocou redukčného ventilu. Záručnú reklamáciu môžeme uznať len predložením faktúry, ktorá potvrdzuje riadne uvedenie do prevádzky. Za škody spôsobené nesprávnou inštaláciou nemôžeme niesť zodpovednosť.

Recenzie

3.67
4 ohodnotenie
(1)
(1)
(0)
(1)
(0)
Napísať recenziu!
22/06/2023 -
No svoj učel ako tak splnil.. Ale neverte tomu čo je tam napísane pri výrobku.. Dosť ťažko vyženie teplotu na 45° ... aj to musí voda odtekať cca 30 sek.. aby sa zvýšila teplota na 50 stupnov to musí voda uplne pomaly.. a nemyslite si že pustíte vodu na ohrievanie tak vám stabilne pojde teplá... Prietok je 2litre za minutu... to znamená pustíte vodu silno tak máte za 10 sekund vodu studenú... Ale tak na chatu na umývanie riadu a tak to stačí ....
19/06/2023 -
Máme 3 ks dobré ale na sprchu je to slabý tlak
16/02/2023 -
Som spokojný
15/02/2023 -
Spokojna kvalitou,aj cenou.