Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Posuvná sieť proti hmyzu na okno 130x160 cm, okenná roleta - možnosť strihu na mieru

€ 53.90
€ 44.90
Zľava: 17%
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 28 máj 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Posuvná sieť proti hmyzu na okno 130x160 cm, okenná roleta - možnosť strihu 

Vzhľadom na veľkosť je výrobok k dispozícii len na doručenie domov. Prosím, neobjednávajte si to na zásielkovňu GLS a Packeta, pretože ho nebudeme môcť doručiť. 

Kvalitná sieťka proti hmyzu na okno so žalúziami má pevný plastový rám, ktorý je ideálny na to, aby sa hmyz nedostal dovnútra, a zároveňmôže prechádzať čerstvý vzduch. Nie je potrebné používať toxické spreje alebo chemikálie.

Vďaka sieťke z vysokohustotného sklovlákna nemá ani ten najmenší hmyz šancu dostať sa dovnútra. Sieť proti komárom je vyrobená z kvalitnej jemnej sieťoviny a odolného plastového rámu odolného voči UV žiareniu.

Nie je nič otravnejšie, ako keď si chcete oddýchnuť a počuť bzučanie komárov. Roletová sieťka proti komárom je jedným z najčastejšie používaných nástrojov proti hmyzu. Urobte svoju časť proti uštipnutiu komárom pomocou rolovacej siete proti komárom! Tento typ je obzvlášť praktické riešeniepretože nielenže chráni pred pijavicami, ale jeho veľkou výhodou je, že sa dápremiestniť. Takže pri čistení rímsy, polievaní kvetov alebo v zime, keď nie potrebujete sieťku, môžete ju uvoľniť jednoduchým pohybom a máte hotovo. Ďalšou výhodou je, žeje možné ho následne jednoducho nainštalovať. Roletová sieťka nevylučuje ani použitie žalúzií. Vďaka materiálu zo sklených vlákien, ktorý je odolný voči UV žiareniu, je trvácna a počasie ju tak skoro nepoškodí.

Keď je rolovacia sieťka proti komárom v prevádzke, sieť sa pohybuje vo vertikálnom smere. Jeho princíp fungovania je podobný ako pri žalúziách. Po uvoľnení pružina pomáha sieťke späť do puzdra. Na vrchu je puzdro, do ktorého sa sieťka zroluje. Na oboch stranách sú odolné koľajničky odolné voči UV žiareniu, v ktorom sa sieť pohybuje. Kefa v koľajniciach vedie po celej dĺžke koľajníc, takže medzi pletivom a koľajnicou nebude žiadna medzera. V spodnej časti je takzvaný pevný háčik, ktorý drží sieťku dole.

Sieť je vyrobená zo sivej tkaniny zo sklených vlákien, ktorá odoláva rozťahovaniu, pokrčeniu a poveternostným vplyvom pri pohybe v priebehu času. Rám sieťky, puzdro, je tiež vyrobený z plastu odolného voči UV žiareniu. 

Vlastnosti: 

 • Okenné rolety proti komárom s pevným plastovým rámom
 • Prirodzená ochrana proti hmyzu aj pri otvorenom okne 
 • Sivá tkanina zo sklenených vlákien pre optimálnu viditeľnosť. Prepúšťa dostatok svetla a zabraňuje prenikaniu hmyzu do vášho domova.
 • Úzka podporná koľajnička, zaberá málo miesta v okne
 • Môže byť dokonca inštalovaný medzi okno a roletu (min. vzdialenosť 40 mm)
 • Môže byť inštalovaný na vnútornej alebo vonkajšej strane okna (odporúča sa zvonku kvôli praktickosti)
 • Odolné materiály odolné voči poveternostným vplyvom
 • Odolné voči UV žiareniu, ľahké a priedušné
 • Kompletná sada: dá sa upevniť prackami / skrutkami v okne, ako aj skrutkami na stenu, rám atď.
 • Okraj štetca
 • S inštalačnými materiálmi a pokynmi
 • Výrobný rozmer: 130 x 160 cm (Š x V) - v prípade potreby je možné šírku prirezať, takže sa dá použiť prakticky na akúkoľvek veľkosť okna

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!