Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

NATURTEX Bavlnený vankúš Green Concept, 40x50 cm

€ 15.90
€ 13.90
Zľava: 13%
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 28 august 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

NATURTEX Bavlnený vankúš Green Concept, 40x50 cm

AProduktový rad Green Concept ekologický sortiment vyrobený z bavlny a recyklovaných polyesterových vlákien. Vysoko absorpčné, priedušné a dobre vetrané výrobky. Všetky aspekty výrobkuzodpovedá 3 piliere udržateľnosti: environmentálna, sociálna a hospodárska udržateľnosť. Bude sa vyrábať s využitím zelenej energie vyrobenej zo solárnych panelov a zamestnávať osoby so zdravotným postihnutím, čo pomôže integrovať znevýhodnené osoby na trh práce.

Prečo je organická bavlna pre nás dobrá?

Pri výrobe biomateriálu sa nepoužívajú žiadne chemikálie škodlivé pre životné prostredie. Bavlna je najdôležitejšou surovinou pre textilný priemysel, ktorá v ľahkom priemysle predstavuje vlákno oddelené od bavlny. V hlavných krajinách sveta produkujúcich bavlnu sa na zvýšenie produktivity používa značné množstvo hnojív a pesticídov, čo nie je zdravé. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) však považuje za dôležité odstrániť tieto škodlivé účinky. Preto bola vyvinutá biobavlna, pri ktorej sa namiesto pesticídov používajú biologické činidlá a ktorá je bez genetickej manipulácie.

Vlastnosti:

  • Výplňový materiál: 100 % recyklované polyesterové guľôčky
  • Materiál poťahu: 100 % bavlna
  • Hmotnosť: 300 g
  • Veľkosť: 40x50 cm

Ostatné výrobky zo súpravy NATURTEX Green Concept sú k dispozícii ako príslušenstvo!

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!