Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Nafukovacia podložka na hranie vo vode pre bábätká s oceánskym vzorom, 60 × 45 cm

€ 4.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 16 júl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Nafukovacia podložka na hranie vo vode pre bábätká s oceánskym vzorom, 60 × 45 cm

Táto jedinečná podložka na hranie v mokrom prostredí je špeciálne navrhnutá pre bábätká s použitím vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú výnimočnú odolnosť.Okraj podložky nafúknite vzduchom, stred naplňte vodou a môžete sa hrať!V zloženom stave zaberá málo miesta, takže si ho môžete vziať so sebou na malý výlet alebo dlhšiu dovolenku s dieťaťom.Vo vnútri sú farebné vodné živočíchy, ktoré sa pohybujú, keď na nich dieťa leží.

Hra s podložkou umožňuje rozvoj tela a mysle dieťaťa. Ryby dieťa zaujmú a naučí sa sústrediť a zamerať na jeden bod. Je tiež užitočná na učenie sa farieb a vodné živočíchy plávajúce vo vnútri podložky povzbudia dieťa, aby ich hľadalo, čím si hravou formou precvičí koordináciu očí.Toto je "magická" hra, ktorá vaše dieťa zavedie do sveta vodných živočíchov. Výrazné farby podnecujú deti k zvedavému pozorovaniu vzorov a postavičiek na hračke.

Mokrá podložka na hranie môže byť dokonalým pomocníkom pri bolestiach bruška. Naplňte podložku teplou vodou a položte dieťa na bruško, pričom naň najprv položte prikrývku alebo plienku. Batoľa bude mať k dispozícii zábavu, ktorá ho rozptýli, a matrac zmierni bolesť a nepohodlie.Pohodlné ležanie na bruchu precvičuje svaly zodpovedné za správne držanie tela, svaly chrbta, nôh, rúk a krku. Vďaka pohyblivým vodným živočíchom si vaše dieťatko pri starostlivosti o ne precvičí koordináciu očí a pohybov krku.

Zostavenie hracej podložky trvá len niekoľko minút. Stačí ju nafúknuť vzduchom a potom do nej naliať vodu. Koberec nebude presakovať, takže v ňom môžete nechať vodu bez obáv z mokrej podlahy. Veľmi ľahko sa čistí, stačí ho utrieť vlhkou handričkou. Vodná hracia podložka je ideálnou alternatívou k tradičným hracím podložkám.Poskytuje zábavu a relaxáciu.

Vlastnosti:

  • Nafukovacia podložka na hranie
  • Farba: viacfarebná
  • Materiál: viacfarebné PVC
  • Rozmery: 60 × 45 cm
  • Odporúčaný vek: od 3 mesiacov
  • Hmotnosť: 180 g

Obsah balenia:

  • 1 nafukovacia podložka na hranie vo vode s oceánskym vzorom, veľkosť 60 × 45 cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!