Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Elite Home® dvojúrovňový úložný regál do skrinky, pod umývadlo, kúpeľne, spálne, s výsuvnou spodnou policou, 4 háčikmi, 1 háčikom na zavesenie, 1...

€ 31.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 20 jún 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Elite Home® dvojúrovňový úložný regál do skrinky, pod umývadlo, kúpeľne, spálne, s výsuvnou spodnou policou, 4 háčiky, 1 závesný pohár, čierny

Tento multifunkčný úložný priestor predstavuje štýlový spôsob organizácie vašich vecí. Robustná konštrukcia je vyrobená zo zosilneného materiálu ABS a hrubých lakovaných oceľových rúrok, ktoré sú robustné a odolné. Povrch je hladký a matná štruktúra je efektná, čo zabezpečuje silnú nosnosť a odolnosť. Neprevráti sa, nespadne ani sa nebude kývať. Vďaka 4 protišmykovým nožičkám na spodnej strane je polica pevná a stabilná, nech ju umiestnite kamkoľvek.
Ak sa používa ako univerzálna kuchynská polica, spodná zásuvka dvojitej police má výsuvnú konštrukciu, ktorá uľahčuje ukladanie predmetov. Viac priestoru na zavesenie vecí poskytujú 4 háčiky a jeden závesný pohár.
Duté dno dvojúrovňového úložného regálu zabezpečuje dobré odvádzanie vody a vetranie, vďaka čomu zostávajú predmety čisté a suché.
Ak sa používa ako organizér pod drezom, bez ohľadu na to, aký neporiadok v ňom je, s týmto policovým organizérom môžete udržiavať veci pekné a upratané.
Montáž je jednoduchá a zvládnete ju za pár minút. Ak chcete policu vyčistiť, stačí povrch utrieť vlhkou handričkou.Môžete ho umiestniť aj pod umývadlo v kúpeľni, dutá konštrukcia, dobrý odvod vody, ktorý zabraňuje tvorbe plesní.
V spálni sa dá dokonca použiť ako "nočný stolík", elegantný úložný priestor na knihy a kozmetické výrobky, ktoré si môžete večer prečítať.

Vďaka širokému spektru použitia je ideálny na udržiavanie poriadku v kuchyni, obývačke, kúpeľni, na balkóne alebo v garáži. Môžete ho použiť ako stojan na make-up, úložný kôš do kancelárie alebo dokonca ako držiak na malé rastliny. Možno ho použiť aj ako dva samostatné podnosy, ideálne na šálky, taniere, misky, ovocie..
Možnosti sú takmer nekonečné!

Vlastnosti:

  • Dvojúrovňová odkladacia polica s výsuvnou zásuvkou
  • Štýlový vzhľad
  • Stabilná konštrukcia
  • 4 háčiky, 1 závesný pohár
  • Materiál: plast ABS a lakovaná oceľ
  • Rozmery zmontovaného výrobku: 40 × 22 × 33,5 cm
  • Farba: čierna

Obsah balenia:

  • 1 dvojúrovňový úložný priestor
  • 4 háčiky
  • 1 závesný pohár

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!