Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Elite Garden® HDPE Tieniaca sieť na plot, béžová + upevňovacia šnúra - 1 x 10 m

€ 29.90
€ 15.90
Zľava: 47%
Farba
Veľkosťquestion_mark
Dostupné voľby:
Predĺženie záruky:
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 20 jún 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Sieťovina Elite Garden® HDPE proti oslneniu s plotovou šnúrou, béžová, 1 x 10 m 

Všestranné, ľahko sa inštaluje, strihá sa na mieru podľa vašich potrieb. Výrobok má predpripravené očká, vďaka tejto špeciálnej konštrukcii a priloženému vodiacemu lanku ho možno za niekoľko minút pripevniť na zábradlia, drôtené ploty, stĺpiky atď. Je ideálnou voľbou, ak chcete esteticky, rýchlo a cenovo výhodne chrániť súkromie svojej záhrady, dvora alebo terasy, ak chcete niečo zakryť alebo ak chcete len čisté a moderné prostredie. Sieťovina je odolná voči UV žiareniu. Je vyrobená z materiálu HDPE, takže prepúšťa vzduch. Sieť je možné v prípade potreby narezať na požadovanú veľkosť. 

Návrhy na použitie:

Sieť je možné inštalovať na rôznych miestach. Najčastejšie sa používa na oplotenie priečelí ulíc a bočných strán pozemkov, pretože sa dá ľahko pripevniť na tradičné štvorcové pletivo, ako aj na doskové alebo kovové panelové oplotenie a kované panely. Tým sa zachováva súkromie a intimita pozemku, ďaleko od zvedavých pohľadov ľudí prechádzajúcich po ulici. 

Možno ho použiť aj na balkónoch, terasách a lodžiách, kde nielen blokuje výhľad, ale poskytuje aj tienenie a tlmí vietor. Ľahko sa pripevňuje na väčšinu terasových zábradlí, dá sa upevniť a ľahko upraviť podľa veľkosti.

Môže byť tiež ideálnou voľbou na rozdelenie malých častí pozemku, na rozdelenie spoločných pozemkov alebo na vkusné oddelenie menších častí. Možno ho použiť napríklad na ohradenie priestoru s bazénom, priestoru na opaľovanie alebo záhradnej lavičky či altánku. Jeho pevný vzhľad poskytuje diskrétnu ochranu pred zvedavými divákmi a vetrom a vytvára príjemný súkromný priestor. 

Vlastnosti

  • Ideálny na tienenie, tienenie, delenie
  • Hmotnosť: 180 g/m2
  • Filtrovanie svetla: 90 %
  • Odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom
  • Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri
  • Predpripravené lemovanie s upevňovacími bodmi
  • Materiál HDPE
  • Priedušná, nepremokavá tkanina
  • Možnosť strihania na mieru
  • Upevňovacie lano je súčasťou balenia

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!