Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Drevená kuchynka na hranie s LED osvetlením a zaujímavými doplnkami, 98 × 92,5 × 30 cm, biela

€ 150.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 28 august 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Drevená kuchynka na hranie s LED osvetlením a zaujímavými doplnkami, 98 × 92,5 × 30 cm, biela

Deti sú prirodzene zvedavé na svet a rady napodobňujú ostatných. Učia sa pozorovaním a hrou.Sporák na drevo je fantastický spôsob, ako môžu malé deti tráviť čas hraním vzrušujúcich rolových hier, prípravou jedla a cítiť sa ako dospelí. Kuchyňa na hranie má aj výchovnú funkciu a je skvelým prostriedkom na prekonanie nudy, najmä keď je vonku zlé počasie.

Multifunkčná veľká kuchyňa zaručuje hodiny zábavy. Tento veľký kus nábytku vrátane pracovnej dosky, políc, skriniek, osvetlenia, drezu, mikrovlnnej rúry, rúry a chladničky predstavuje veľmi zaujímavú a zábavnú hru.Pohyblivé prvky, otváracie dvierka, odnímateľné umývadlo a výsuvné gombíky poskytujú dodatočnú rozmanitosť. Chladnička je vybavená dávkovačom vody. Súprava je vybavená všetkými potrebnými drevenými kuchynskými doplnkami, ako aj riadom a telefónom so slúchadlom.

Výrobok má veľmi atraktívny dizajn.Starostlivé a estetické spracovanie s dôrazom na najmenšie detaily poskytuje vysokú kvalitu a potešenie pre oko. Elegantná biela farba a ozdobné nožičky robia z kuchyne krásnu dekoráciu v detskej izbe.Výrobok je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré zaručuje mimoriadnu odolnosť a dlhú životnosť, je bezpečné a má pozitívny vplyv na zdravie vašich najmenších.

Veľká kuchyňa je vybavená LED svetlom, ktoré možno umiestniť pod skrinku, do skrinky alebo dokonca do rúry! Vďaka osvetleniu sa vaše dieťa bude cítiť ako v skutočnej kuchyni a bude môcť pripraviť večeru pre svoje deti, medvedíka alebo rodičov. Navyše horáky na sporáku sú osvetlené a pri otáčaní ovládacích prvkov vydávajú zvuky skutočného varenia a cvakania!Vaše dieťa bude nadšené, kuchyňa mu poskytne hodiny zábavy!

Súprava obsahuje množstvo príslušenstva: zásteru, kuchársku čiapku, 3 naberačky, panvicu, panvicu a pokrievku. Kuchársky oblek je vyrobený z mäkkého materiálu, ktorý zvyšuje pohodlie. Pekný strih, estetické lemy a biela farba prispievajú k vizuálnej príťažlivosti oblečenia.Drez je odnímateľný, takže rodič alebo dieťa ho môže po hre naplniť vodou a umyť "špinavý" riad.

Hranie rolí je nielen zábavné, ale rozvíja aj predstavivosť, stimuluje tvorivé myslenie, učí tímovej práci a zlepšuje integračné schopnosti. Zvyšuje manuálnu zručnosť a herecké schopnosti a môže byť inšpiráciou a príspevkom k úspechu budúceho malého "kuchára".

Vlastnosti:

 • Odporúčané pre deti od 3 rokov
 • Materiál: drevo
 • Lampa funguje na 3 batérie AA (nie sú súčasťou balenia)
 • Rozmery: 98 × 92,5 × 30 cm
 • Hmotnosť: 18,5 kg

Obsah balenia:

 • Hračkárska kuchyňa
 • Telefón s odnímateľným slúchadlom
 • Svietidlo (bez batérií)
 • Čiapka a zástera
 • 3 lyžice na vyberanie
 • Hrniec na varenie s pokrievkou
 • Panvica na vyprážanie

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!