Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Chránič podlahy s rozmermi 90 × 130 cm, polopriehľadný

€ 12.90
Množstvo:db
Očakávané dodanie: 17 apríl 2024
Údaje Skladom
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Chránič podlahy s rozmermi 90 × 130 cm, polopriehľadný

Pomocou chrániča na podlahy môžete chrániť svoju podlahu a parkety pred poškodením, aby zostali vždy krásne. Chráni podlahu pred poškriabaním a odreninami spôsobenými kolieskami stoličiek, zabraňuje zmene farby podlahy. Vďaka svojej veľkosti sa dá umiestniť pod akúkoľvek stoličku a ľahko sa čistí.

Chránič podlahy je polopriehľadný a matný, takže nie je nápadný a štruktúra podlahy pod ním zostáva viditeľná. Jednoducho sa používa, možno ho umiestniť pod invalidný vozík, kreslo alebo bežnú stoličku, aby sa zabránilo priamemu kontaktu nábytku s podlahou pri pohybe.

Výrobok je vyrobený z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhodobo si zachováva svoje vlastnosti. Chránič podlahy sa používa nielen na ochranu podlahy pod stoličkou, ale možno ho použiť aj na zakrytie pracovného stola počas kutilských prác.Deti ju môžu používať aj pri maľovaní farbami alebo pastelkami na podlahu.

Vlastnosti:

  • Farba: polopriehľadná/liesková
  • Materiál: polypropylén
  • Hrúbka: 0,5 mm
  • Rozmery: 90 × 130 cm
  • Hmotnosť: 434 g

Obsah balenia:

  • 1 chránič podlahy 90×130 cm

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!