Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

Bezolejová teplovzdušná fritéza Royalty Line 1500W s objemom 3,5l

€ 106.90
€ 71.90
Zľava: 33%
Dostupné voľby:
Predĺženie záruky:
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 28 máj 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

Bezolejová teplovzdušná fritéza Royalty Line 1500W s objemom 3,5l 

✔ Zdravé varenie až o 80 % menej oleja 
✔ Nastaviteľná teplota 
✔ Veľkokapacitná nádoba na pečenie s objemom 3,5 litra 
✔ Čas pečenia je možné určiť vopred Pečenie bez viny Prestaňte používať veľa tuku! Pečenie je oveľa zdravšie, o tom niet pochýb. 

A pri vyprážaní na panvici je to oveľa zdravšie, rýchlejšie a bezpečnejšie, olej nevyteká a tým predídete popáleniu. V priebehu rokov bolo vyvinuté toto vynikajúce zariadenie na úsporu energie a oleja. Ideálne pre každého, kto chce žiť zdravšie! Kto by nechcel čerstvé, chrumkavé hranolky, najmä deti. 

Vynikajúci je ale aj na vyprážanie vyprážaného mäsa a zeleniny, takže tieto jedlá môžeme bez výčitiek konzumovať v zdravej forme! A čo viac, ak namiesto strúhanky použijeme napríklad kukuričné lupienky, skúšame nový druh ešte zdravšej pochúťky! Môžeme v ňom robiť nielen praženicu, ale aj vyprážané chuťovky! 

Chrumkavé kuracie stehná, šašlik s veľmi malým množstvom oleja. Rýchlo a zároveň ekonomicky v ňom pripravíte niekoľko porcií hranolčekov či iného zdravého jedla. Teplovzdušná fritéza je kompaktná a ľahko sa používa – s rozmermi cca 30 x 30 x 30 cm a hmotnosťou 3 kg sa s ňou ľahko manipuluje a nezaberie veľa miesta. To je len niekoľko príkladov, ako využiť modernú technológiu teplovzdušnej fritézy. Ani vy nebudete sklamaní, jedlo bude prekvapivo chutné a zdravé. 

Hlavné charakteristiky: 
- Kapacita: 3,5 litrová nádoba na pečenie 
- Funkcia časovača, 0-30 minút
 - Regulácia teploty: 80-200 C 
- Napätie / frekvencia: 220 -240V ~ 50 / 60Hz 
- Výkon: 1500W
- Studená rukoväť 
- Ochrana proti prehriatiu 
- Príslušenstvo: mriežkový kovový plech na dne panvice 

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!