Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

4 solárne odpudzovače krtkov, ultrazvukové alarmy proti škodcom

€ 29.90
€ 15.90
Zľava: 47%
Dostupné voľby:
Predĺženie záruky:
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 31 júl 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: (2)

Popis:

Ultrazvukový odpudzovač škodcov a krtkov na solárny pohon, 4 ks 

Všimli ste si, že sa po vašej záhrade potulujú divé zvieratá, túlavé zvieratá alebo možno potkany? Obávali ste sa túlavých zvierat vo vašich záhonoch, ktoré majú záľubu v rozkopávaní vašej úrody? Zbavte sa tohto problému a zaobstarajte si solárny plašič škodcov, ktorý vám situáciu výrazne uľahčí. Alarm upozorňuje na škodcov silným ultrazvukovým efektom, ktorý je pre ľudské ucho takmer nepočuteľný. Zariadenie vysiela signál každých 30 sekúnd s dosahom až 650 m², takže určite bude účinné. Skvele sa hodí na použitie v exteriéri, na detských ihriskách, v rekreačných domoch alebo na dvore vášho domu. Vďaka systému napájanému solárnou energiou nie je potrebné žiadne zapojenie ani inštalácia a zariadenie je pripravené na použitie hneď po vybalení z krabice.

Vlastnosti:

Vstavaný solárny panel
Ultrazvukový alarm
Obmedzená odolnosť voči vode
Integrovaný alarm so zabudovaným poplašným systémom
Dosah do 650 m²
Bezpečné pre deti
Jednoduchá inštalácia, možno zakopať do zeme
Frekvencia: 400 Hz
Rozmery: 6 x 6 x 24 cm

Recenzie

5.00
2 ohodnotenie
(2)
(0)
(0)
(0)
(0)
Napísať recenziu!
07/07/2023 -
Dlho sme si nevedeli poradiť s masívnym pôsobením krtka/krtkov.
Váš produkt, dodávaný v štyroch kusov v balení zabral. Spočiatku ich umiestnenia v záhrade sa zdálo, že to nezaberá a že krtko/krtkovia si z nás robia legraci. Ovšem po niekoľkých dňoch a premiestňovaní odpudzovačov, bolo badať, že ich činnosť sa zmiernila až prestala. Uvidíme či trvale , ale stálo to za ten experiment. Všetko predchádzajúce včetne karbidu a dymových patrón nepomohlo , ani po opakovanom použití.
Súpravu týchto štyroch odpudzovačov odporúčam , ale zdôrazňujem, že ich rozmiestnenie je dôležité ako sme sa presvedčili.
31/05/2023 -
100% spokojnost