Barion Pixel
Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies v súlade so Zásadami používania súborov cookies.

10-dielna súprava silikónového sťahovača, škárovacej hmoty, odstraňovača, škrabky a laminátora

€ 10.90
€ 4.90
Zľava: 55%
Množstvo:ks
Očakávané dodanie: 29 máj 2024
Údaje Vypredané
Poštovné: € 5.50
Hodnotenie: Nehodnotené

Popis:

10-dielny silikónový sťahovák, škárovacia hmota, odstraňovač, škrabka a súprava laminátora

Reformovanie silikónových spojov nebolo nikdy jednoduchšie! S touto sadou môžete rýchlo a jednoducho odstrániť alebo vyhladiť silikónový spoj podľa vašich predstáv. Šikovný nástroj, ktorý vám účinne pomôže zbaviť sa nepríjemných, už vyblednutých častí. Starý silikón môžete odstrániť škrabacou stranou, potom ho pomocou škrabky vložiť na miesto a uhladiť nový. Lopatka má ergonomický dizajn a perfektne padne do dlane, vďaka čomu je jej používanie veľmi pohodlné. Balenie obsahuje 5 rôznych vymeniteľných hlavíc, takže si môžete nájsť vhodné pre každú veľkosť a tvar. Sada obsahuje aj silikónové fólie na uvoľnenie škárovacej hmoty, ktoré možno dokonca použiť na laminovanie nálepiek a ich lepenie bez vzduchových bublín.

Nástroj na rezanie Hiba! Nincs megadva fájlnév.
Zariadenie má špicaté, odolné kovové umiestnenie, ktoré vám umožňuje ľahko odstrániť predchádzajúce zvyšky silikónu z priehlbín. Odporúča sa na odstraňovanie zafarbeného alebo poškodeného silikónu okolo vaní a umývadiel

Špachtľa
S vymeniteľnými hlavicami a oválnym dizajnom zaisťuje vytvorenie silikónového prúžku správnej veľkosti jediným pohybom. Stačí naniesť silikón a potom nástroj potiahnuť po povrchu, čím sa dokonale vyrovná a zachytí prebytočné množstvo.

Škrabka Hiba! Nincs megadva fájlnév.
Špeciálna, pevná hrana, ktorá pomáha efektívne odstraňovať zvyšky silikónu, prípadne aj zvyšky lepidla. Odporúčame použiť napríklad na obklady, ktoré uľahčia odstránenie nečistôt z povrchu pri rekonštrukciách.

Potiahnite karty
Pomocou silikónových vysúvacích fólií, ktoré sú súčasťou balenia, sa dajú nielen rovnomerne vytvarovať spoje, ale pomáhajú aj pri laminovaní väčších nálepiek a ich lepení bez vzduchových bublín.

Vlastnosti:

  • Praktický a efektívny doplnkový nástroj
  • Uľahčuje rovnomernú aplikáciu silikónu
  • Zjednodušuje škárovanie
  • Pomáha odstraňovať nechcené časti
  • Použite ho na pripevnenie väčších nálepiek bez bublín
  • 5 rôznych vymeniteľných ťažných hláv
  • 3 pružné silikónové pútka
  • Ergonomický dizajn

Recenzie

Pre tento produkt zatiaľ nebola napísaná žiadná recenzia.
Napísať recenziu!

Youtube videá